Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel handlowy to jeden z najbardziej pożądanych zawodów przez pracodawców, a równocześnie zawód dający bardzo szerokie możliwości awansu. Dzięki współpracy z międzynarodowymi korporacjami w trakcie studiów na kierunku zarządzanie weźmiesz udział w warsztatach z zakresu m.in.:

  • technik sprzedaży (m.in. techniki perswazji)
  • negocjacji handlowych (jak je prowadzić?, kto może być negocjatorem?)
  • struktury przedsiębiorstw i nowoczesnych korporacji,
  • autoprezentacji (przygotowanie do zdobycia określonego stanowiska w branży)
  • asertywności i komunikacji,
  • procedur i "życia" w korporacji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodatkowo, będziesz miał możliwość odbycia praktyk zawodowych na korzystnych warunkach. Dzięki temu po uzyskaniu dyplomu ukończenia studiów Warszawskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Warszawie im E. Wiszniewskiego będziesz mógł wystąpić o przyznanie licencji zawodowej.

Wynagrodzenie.

Zależy ono od branży i regionu kraju, w którym pracuje przedstawiciel. Największe dochody osiągają przedstawiciele handlowi w województwie mazowieckim. Najbardziej dochodową branżą jest budownictwo – tutaj dochody sięgają 5395 zł netto. Są oczywiście firmy, w których można zarobić nawet 13000 zł netto (np. przedstawiciel handlowy międzynarodowego koncernu zajmującego się urządzeniami klimatyzacyjnymi i wentylacyjnymi, jeden z pięciu w Polsce, woj. dolnośląskie).  Średnia pensja kształtuje się w okolicach 3000 zł netto miesięcznie.

Czesne.

Czesne na specjalizacji przedstawiciel handlowy na studiach licencjackich (kierunek zarządzanie) wynosi teraz tylko 370 zł. (e-learning 290 zł.)!

Zapraszamy do Rekrutacji. PWSZ, To się opłaca!


REKRUTACJA